Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

A-10 Thunderbolt - servis kanónu

19. duben 2016 Top Banner 660x132

A-10 Thunderbolt je známý svým výkonným 30mm rotačním kanonem General Electric GAU-8/A Avenger. Právě tahle zbraň z něj dělá smrtícího zabijáka tanků, který je stále ve výzbroji amerického letectva. Nic lepšího se totiž zatím nepodařilo vymyslet. Podívejte se, jak se nabíjí jeho rotační kanon.

A-10 Thunderbolt - servis kanónuA-10 Thunderbolt - servis kanónu

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Německý Leopard 2 – Pivo na kanónu? Není problém!

Německý Leopard 2 – Pivo na kanónu? Není problém!

Neuvěřitelné video o preciznosti německých inženýrů ve zbrojním průmyslu. Tankodromem si více než 60ti tunový tank veze na konci děla půllitr piva jako by se nechumelilo, nutno podotknout, vede si lépe než kdejaký hospodský, ani kapka nazmar! Prezentace z roku 1986.

Video - nabíjení rotační kanon letounu A-10

Video - nabíjení rotační kanon letounu A-10

A-10 Thunderbolt je známý svým výkonným 30mm rotačním kanonem General Electric GAU-8/A Avenger. Právě tahle zbraň z něj dělá smrtícího zabijáka tanků, která je stále ve výzbroji amerického letectva. Nic lepšího se totiž zatím nepodařilo vymyslet. Podívejte se, jak se nabíjí jeho rotační kanon.


USS Missouri - od japonských ostrovů až po Perský záliv

USS Missouri - od japonských ostrovů až po Perský záliv

Missouri se stala poslední bitevní lodí postavenou v USA. Na její palubě byla podepsána japonská kapitulace. Loď nesla 9 neuvěřitelných kanónů ráže 406 mm, které byly v boji naposledy v Perském zálivu.