Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Americký voják proběhne skrz těžkou palbu

28. duben 2015 Top Banner 660x132

Kunar, Afghánistán

Americký voják na videu proběhne skrze těžkou palbu talibanu. Jeho jednotka byla zaseknutá na jednom místě díky těžké palbě nepřátelských kulometů a nemohla se přesunout. Tento voják vzal iniciativu do vlastních rukou, a přeběhl po kopci dolů aby palbu odlákal od svých kolegů a ti se mohli přesunout. Při svém běhu skrz nepřátelskou palbu byl několikrát zasažen, ale žádná střela neprošla skrz. Byl celkem zasažen 4x, dokonce i do boku své helmy, a střela mu sestřelila brýle. Ke konci dostal zásah do svého granátometu M203 na pušce, a po pozdějším zkoumání tam byla pěkná díra ráže 7,62 naskrz. Jakmile se opět dostal ke své pušce, stále byla funkční ovšem totéž se nedalo říct o granátometu který byl vyřazen. 

Americký voják proběhne skrz těžkou palbuAmerický voják proběhne skrz těžkou palbu
Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Oficiální trailer k filmu Americký sniper

Oficiální trailer k filmu Americký sniper

Hodně dlouho očekávaný trailer k filmu Americký Sniper od režiséra Clinta Eastwooda. Všichni s velkou netrpělivostí očekáváme tuhle pecku, co bude v kinech koncem prosince tohoto roku!


Bláznivý norský voják

Bláznivý norský voják

Trochu bláznivý norský voják

Americký zajatec ve Vietnamu hrál pitomce, ven ho pustili pro blbost

Americký zajatec ve Vietnamu hrál pitomce, ven ho pustili pro blbost

Dvacetiletý Dough Hegdahl se dostal na svobodu z vietnamského zajateckého tábora opravdu podivuhodným způsobem. Rozhodl se hrát toho největšího pitomce na světě. A aby toho nebylo málo, dokázal se zpaměti naučit jména 256 zajatců v táboře.