Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Američtí mariňáci, Japonská a Australská armáda – cvičení těžkých městských bojů

18. srpen 2016 Top Banner 660x132

Takhle se jednou sešli v Austrálii: Americká námořní pěchota, Japonské síly sebeobrany a Armáda Australského společenství a řekli, co si takhle zacvičit kluci? Samo sebou na to všichni kývli a pořádně to rozjeli.

Američtí mariňáci, Japonská a Australská armáda – cvičení těžkých městských bojůAmeričtí mariňáci, Japonská a Australská armáda – cvičení těžkých městských bojů

01
Logo minulého ročníku této mezinárodní akce

Cvičení těžkých městských bojů probíhalo v rámci spolupráce těchto tří zemí pod celkovým cvičením s názvem Southern Jackaroo, což se dá přeložit jako Jižní nebo snad Jižanský zelenáč, název pochází z australské angličtiny. Cvičení mezi těmito třemi zeměmi neproběhlo letos poprvé. První mezinárodní cvičení proběhlo v roce 2013 a letos se tedy jedná o už o čtvrtý ročník této akce.

02
Tři velké národy, jedno (cvičné) bitevní pole

Celá akce probíhá na území Austrálie, přesněji v zátoce Shoalwater, v Queenslandu, tato zátoka se nachází na severo-východním pobřeží toho nejmenšího kontinentu. Klasickým cílem takovýchto akcí, je cvičit společně, seznámit se, upevnit vztahy a naučit od ostatních něco nového. Určitě se taky užijete video, kdo dnes neviděl pořádnou přestřelku má parádní příležitost:

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Mariňáci v Afghánistánu

Mariňáci v Afghánistánu

Přepadení Mariňáků v Afghánistánu Talibanem


USMC - letošní cvičení v Austrálii

USMC - letošní cvičení v Austrálii

Námořní pěchota Spojených států amerických často označované česky jako Mariňáci. Slouží v ní 203 000 aktivních vojáků (údaj z roku 2009). Video z letošního května, kdy USMC cvičili Queenslandu v Austrálii.

Saber Strike 16 - vojenské cvičení Norska a Litvy

Saber Strike 16 - vojenské cvičení Norska a Litvy

Vojáci pěchoty z Norska a Litvy na kombinovaném cvičení pozemních operací, které se jmenovalo Saber Strike 16. Toto cvičení vede ke kooperativní spolupráci a ke zlepšení společné spolupráce prostřednictvím řady misí, které připravují členové NATO z oblasti Baltského moře na podporu nadnárodní spolup…