Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Českoslovenští piloti - esa v exilu

9. srpen 2015 Top Banner 660x132

Dnes si pustíme video, ve kterém Švédská skupina Sabaton zpívá o esech v exilu. Zpívají o československých pilotech, polských pilotech, a pilotech i dalších národností kteří se odhodlali odejít do zahraničí bojovat proti zlu, a kteří šli bojovat proti Německu do Velké Británie na křídlech letadel Spitfire, a bombardérů. 

Českoslovenští piloti - esa v exiluČeskoslovenští piloti - esa v exilu
Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Výsadek z vrtulníku rovnou do moře

Výsadek z vrtulníku rovnou do moře

Voda je rozčeřená od lopatek obrovského vrtulníku Stallion a hladina je jen pár metrů pod mariňákem. Prvně letí člun Zodiac a pak za ním hnedka jeho posádka. Piloti přidržují borce u výskoku, není to žádná hračka. Povedení video přímo ze cvičení.


Československá operace Pouštní bouře

Československá operace Pouštní bouře

Rada bezpečnosti OSN v roce 1990 odsoudila zákeřnou a brutální agresi Iráku proti Kuvajtu. Vznikla koalice 28 států, jejichž jednotky se vydaly do ohrožené oblasti v Perském zálivu. V září 1990 vyslovila také tehdejší ČSFR souhlas s účastí protichemické jednotky v zálivu. ... a tak začala první za…

Prababička všech Raket – Německá V-1

Prababička všech Raket – Německá V-1

Létající bomba nebo „Doodlebug,“ V-1 byla první moderní naváděná raketa, předchůdce všech dnešních raket. V-1 později V-2 způsobily další zkázu v již tak strašné válce.