Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Chladné zbraně v akci: železo vs. balistické torzo

17. únor 2016 Top Banner 660x132

Středověké bojiště musela být opravdu strašným místem. Hromada lidí, kteří se bijí meči, sekerami, halapartnami a mnoha dalšími chladnými zbraněmi. Strašná tržná, sečná a bodná zranění Vás snadno mohly připravit o život... Ještě, že máme moderní střelné zbraně :D

Chladné zbraně v akci: železo vs. balistické torzoChladné zbraně v akci: železo vs. balistické torzo

Jestli Vás zajímá jakou neplechu může Vašemu tělu udělat Obouruční meč, Válečná sekera nebo japonský Samurajský meč, či jak hluboko se taková čepel muže prokousat trupem člověk a kolika údery přeseknete člověka napůl, neváhejte. To vše se můžete dozvědět v následujícím videu, kde se ocel střetává s balistickým torzem.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Čtěte také...

Chladné zbraně v akci: železo vs. balistické torzo

Chladné zbraně v akci: železo vs. balistické torzo

Zajímalo vás jaký efekt asi může mít takový pořádný nápřah obouručním mečem vedený shora na trup člověka... No, samozřejmě na tohle myslí asi každý ne? Pokud chcete vědět jakou neplechu dělá takové železo s člověk, neváhejte a koukněte na video

Chladné zbraně v akci - brutální efekt

Chladné zbraně v akci - brutální efekt

Jak se bojuje dnes asi všichni víme. Napadlo Vás ale jaké bylo bojovat ve Středověku s takovým gotickým mečem v ruce? A co ještě hůř, kdybyste byli takovou zbrani zasaženi uprostřed bitvy? Jestli chcete vidět brutální efekt žleza neváhejte a koukněte na video.


Chemické zbraně – jak to bylo s Yperitem?

Chemické zbraně – jak to bylo s Yperitem?

To, že jsou chemické zbraně zakázány, neznamená, že nejsou používány. Kurdské oběti zplynované Saddámem Husajnem o tom vědí své a jsou i spekulace o použití chemických látek na ukrajinském bojišti, což naznačuje, že chemickému válečnictví rozhodně není odzvoněno.

IDF - těžké zbraně

IDF - těžké zbraně

Těžké zbraně