Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Identita Jihadi Johna odhalena. Vrah reportéra Foleyho a Sotloffa je vystudovaný programátor !

27. únor 2015 Top Banner 660x132

Mohammed Emwazi (27) se narodil v Kuwaitu ale vyrůstal ve Velké Británii. Je znám pod pseudonymem "Jihadi John" a je vrah reportérů Jamese Foleyho a Stevena Sotloffa. FBI ve spolupráci s britskou tajnou složbou MI6 zjistila jeho identitu.

Identita Jihadi Johna odhalena. Vrah reportéra Foleyho a Sotloffa je vystudovaný programátor !Identita Jihadi Johna odhalena. Vrah reportéra Foleyho a Sotloffa je vystudovaný programátor !

Emwazi pochází ze střední vrstvy. Jeho otec je spořádaný občan UK a pracuje jako taxikář. Vystudoval University of Westminster, a studium zakončil vysokoškolským diplomem v oboru IT.

Není přesně známo, kdy a jak se dostal Emwazi do ISIS. V minulosti však podnikal krátké cesty do Sýrie a několikrát byl podezříván z terorismu.

Nejvíce se proslavil na videu, kde zabíjí reportéry Foleyho a Sotloffa.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Identita zabijáků Bin Ladena bude odhalena !

Identita zabijáků Bin Ladena bude odhalena !

Stanice Fox News channel chystá speciální rozhovor s příslušníky Navy SEALS team six, kteří se podíleli na dopadení Osami Bin Ladena.

Vrah amerického snipera, Eddie Routh byl shledán vinným a odsouzen na doživotí !

Vrah amerického snipera, Eddie Routh byl shledán vinným a odsouzen na doživotí !

Vrah Chrise Kyla a Chada Littlefielda,Eddie Routh byl shledán vinným a odsouzen na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění !


Fidel Castro – diktátor, komunista, hrdina, vrah, osvoboditel?

Fidel Castro – diktátor, komunista, hrdina, vrah, osvoboditel?

25. listopadu 2016 zemřel Fidel Castro. Mnohými označován jako diktátor, ale i jako hrdina kubánského lidu. Kde je pravda?

Colt 1911 - příběh legendy

Colt 1911 - příběh legendy

Příběh pistole, která byla ve službě téměř 3/4 století a všichni ji znají, COLT 1911. Jaký byl jeho vznik a se kterou pistolí na začátku soupeřil? Co vše si zažil a proč byl nakonec nahrazen náš hrdina 1911 jehož otcem není nikdo jiný než John M. Browning si přečtěte v článku.