Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Jak to dopadne, když si spletou vaše pozice s nepřátelskými? Blbě!

18. únor 2016 Top Banner 660x132

Provincie Paktika, Afghánistán.

Jak to dopadne, když si spletou vaše pozice s nepřátelskými? Blbě!Jak to dopadne, když si spletou vaše pozice s nepřátelskými? Blbě!

Po zpozorování Tálibánských jednotek na vzdáleném hřebenu hor se US 60mm minometné jednotky zapojily do boje. Současně jsou informovány jednotky letectva, které ovšem náhodou a omylem shodili Čtvrt tunovou pumu na vlastní předsunutou pozici namísto hřebenu s nepřátelskými jednotkami…

Naštěstí se nikomu nic nestalo díky, rozhodnutí Rotmistra aby se všichni stáhli „před dopadem,“ stále není jasné, co pilota přimělo shodit bombu na špatnou pozici.

"Kdyby nebylo toho rozhodnutí našeho prvního seržanta, tři z našich kluků by zemřeli v té dřevěné boudě, která byla roztrhaná šrapnely,“ říká jeden z přeživších omylu.

Ještě že se klukům nic nestalo, mohlo to dopadnout fakt zle!

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Aneb když selže RPG !

Aneb když selže RPG !

Legrační video zachycující neúspěšný pokus o odpálení RPG syrským povstalcem !


Let 8969, když na palubu vstoupí teroristé

Let 8969, když na palubu vstoupí teroristé

V hlavním městě Alžírska obsadili letoun společnosti Air France muslimští fundamentalisté. Letadlo se zde přitom ani nemělo dlouho zdržet, v zemi zuřila občanská válka. Nastoupili však nechtění pasažéři. Po dvou dramatických dnech byli zneškodněni na letišti v Marseille.

Mobilizace 1938 – když šlo Československo do zbraně

Mobilizace 1938 – když šlo Československo do zbraně

Včera - 23. září tomu bylo 78 let od vyhlášení všeobecné mobilizace Československé republiky, v tento den vstoupila republika do branné pohotovosti. Téměř celý český a slovenský národ už několik dní u rozhlasových přijímačů čekal na opatření k obraně vlasti. V Evropě to vřelo a všem bylo jasné, že v…