Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Kalendář 2017 – Chrudim šla před objektiv

2. září 2016 Top Banner 660x132

Pokud ještě nevíte, co si přát na Vánoce, tak pro Vás máme jasný tip a pokud už na Vánoce víte, tak si to kupte stejně, peníze půjdou na dobrou věc. A o čem vlastně mluvíme? Kalendář na rok 2017, který vznikl jako spolupráce s 43. výsadkovým praporem Chrudim. Kalendář je naše poděkování a vyjádření obdivu všem vojákům, kteří nasazují životy a zdraví abychom my ostatní nemuseli.

Kalendář 2017 – Chrudim šla před objektivKalendář 2017 – Chrudim šla před objektiv

02

Kalendář je aktuálně už ke koupi za zvýhodněnou cenu, která platí do 1. října. Projekt vznikl bez nároku na honorář a celý výtěžek bude po ukončení prodeje věnován Vojenskému fondu solidarity. Kdybyste chtěli přispět na dobrou věc a ještě si odnést neobvyklý zážitek, tak jsme pro vás připravili hromadu dalších variant, všechno si můžete prostudovat na odkazu, který najdete na konci článku.

01

Můžete si dopřát tandemový seskok s instruktorem ze 43. praporu, dát si do těla s CrossFit přípravou a výsadkáři nebo si pořídit si parádní UTON s rytinou. Focení bylo rozsáhlé, výsadkáři jsou univerzální bojovníci, takže fotky vznikaly jak na souši, tak na vodě a pod vodou. Fotilo se z letadla i dronu a to v průběhu několika dní. Postprodukce fotografií je společné dílo Stanislava Petery a retušéra Jiřího Kubíka.

Kalendář bude od 1. září do 1. října v prodeji za zvýhodněnou předprodejovou cenu 390 Kč (15 EUR), poté začne platit běžná cena 490 Kč (18 EUR). První kusy se začnou rozesílat 15. října.

!! Chci pořádý kaledář !!

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Čtěte také...

Taktika 43. vpr Chrudim

Taktika 43. vpr Chrudim

Taktika 43. vpr Chrudim


Ruský špion se směje pár vteřin před smrtí

Ruský špion se směje pár vteřin před smrtí

Fotografie byla pořízena v listopadu 1942 v lese u města Rukajärvi v západní Karélii. Právě tady vedla fronta mezi sovětskou a finskou armádou. Finové zde chytili špiona a rozhodli se jej popravit. On se však při popravě smál.

Válka v Perském zálivu - před 25 lety

Válka v Perském zálivu - před 25 lety

17. ledna to bylo přesně 25 let od začátku Války v Perském zálivu. Podrobnosti a statistiky, přečtěte si článek.