Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Military FAIL – ještě, že to ten vůl přežil

5. červenec 2016 Top Banner 660x132

Opět jsou tady Military FAILy. Máte se na co těšit. Jestli pak víte, který voják je silnější Kanadský nebo ten Americký, zjistíte ve videu. Přiznejme si, i branec může házet jako holka, horší když je to s granátem… nebo jak to opadne, když se nestrefíte s Flashbangem do dveří a spadne vám zpátky po nohy. Taky je přece super nápad zkoušet odolnost vest kamením, přece se trefíte, ne?

Military FAIL – ještě, že to ten vůl přežilMilitary FAIL – ještě, že to ten vůl přežil

Taky zjistíte, proč se vlastně nevyplácí usínat na ubikacích, když máte v jednotce vtipálky a vlastně proč se vůbec nevyplácí usínat, když máte v okolí kamarády z armády. Můžete to totiž schitat pálivou omáčkou rovnou na patro, hromadou klacků na hlavě nebo Vás rovnou polijí vodou. Více ve videu:

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

A je to tu zas... lidé jsou občas nemotorní, blbí nebo protě mají smůlu. Tohle se samozřejmné nevyhýbá ani vojákům a proto je tady další super video Military FAIL. Jako klasicky se můžete těšit na na nezdary s municí, trable s granáty nebo prostě kopyta, který to dotáhla až do armády :D Enjoy!

Military FAIL kompilace

Military FAIL kompilace

Při tom pátku, dáme něco volnějšího, ne? Povedené video armádních zmýlení, nepovedeností a držko-pádů. Hlavně jak se tomu můžeme zasmát!


Muž, jenž přežil dva atomové výbuchy

Muž, jenž přežil dva atomové výbuchy

Tsutomu Yamaguchi je uznán japonskou vládou jako oficiálně jediný přeživší atomových výbuchů v Hirošimě a Nagasaki.

Car bomba – silná jako všechny bomby svržené během celé Druhé světové války na všech frontách a ještě 10krát!

Car bomba –  silná jako všechny bomby svržené během celé Druhé světové války na všech frontách a ještě 10krát!

Když na postupimské konferenci president Truman Stalinovi jen tam mezi řečí oznámil, že USA mají jadernou bombu, sovětský diktátor nehnul ani brvou. Nebylo divu, už o tom dávno věděl a navíc jeho vědci na ní také pracovali. A tak začala doba, kdy lidstvo mohlo efektivně a rychle zničit samo sebe…