Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Military FAIL kompilace

8. duben 2016 Top Banner 660x132

Při tom pátku, dáme něco volnějšího, ne? Povedené video armádních zmýlení, nepovedeností a držko-pádů. Hlavně jak se tomu můžeme zasmát!

Military FAIL kompilaceMilitary FAIL kompilace

Vše začíná sličnými Ruskami v kraťáscích, následuje kung-fu US army a už to jede! Přešlapy, pády, selhání minuce a raket, také si nezahrávejte s velbloudy také se můžete podívat a bezkonkurenční schopnosti některých branců při hodu granátem… no prostě, je na čemu se smát, možná se i někdy tají dech jak do dopadne, tak či onak, určitě koukněte :D

 

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

A je to tu zas... lidé jsou občas nemotorní, blbí nebo protě mají smůlu. Tohle se samozřejmné nevyhýbá ani vojákům a proto je tady další super video Military FAIL. Jako klasicky se můžete těšit na na nezdary s municí, trable s granáty nebo prostě kopyta, který to dotáhla až do armády :D Enjoy!

Military FAIL – ještě, že to ten vůl přežil

Military FAIL – ještě, že to ten vůl přežil

Opět jsou tady Military FAILy. Máte se na co těšit. Jestli pak víte, který voják je silnější Kanadský nebo ten Americký, zjistíte ve videu. Přiznejme si, i branec může házet jako holka, horší když je to s granátem… nebo jak to opadne, když se nestrefíte s Flashbangem do dveří a spadne vám zpátky po …


Syrští rebelové - FAIL kompilace

Syrští rebelové - FAIL kompilace

Válka samozřejmě není nic k smíchu a toto video nemá nikterak, zesměšňovat oběti války. Ale občas se povede natočit všelijaké skopičiny, které provedou netrénovaní bojovníci, kterým se do rukou dostávají zbraně. Tady je sbírka FAILů Syrských povstalců za posledních pár měsíců.

Kompilace - IED výbuchy

Kompilace - IED výbuchy

Termín IED (improvizovaná explozivní nálož) proslavila až válka v Afghánistánu a hlavně v Iráku. Od té doby bylo IED uvedeno v širokou známost. Jde o nastražené bomby nejčastěji u okrajů cest. A tady je video co všechno natočily US jednotky během akce.