Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

1. červenec 2016 Top Banner 660x132

A je to tu zas... lidé jsou občas nemotorní, blbí nebo protě mají smůlu. Tohle se samozřejmné nevyhýbá ani vojákům a proto je tady další super video Military FAIL. Jako klasicky se můžete těšit na na nezdary s municí, trable s granáty nebo prostě kopyta, který to dotáhla až do armády :D Enjoy!

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armádyMilitary FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

 

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Military FAIL – ještě, že to ten vůl přežil

Military FAIL – ještě, že to ten vůl přežil

Opět jsou tady Military FAILy. Máte se na co těšit. Jestli pak víte, který voják je silnější Kanadský nebo ten Americký, zjistíte ve videu. Přiznejme si, i branec může házet jako holka, horší když je to s granátem… nebo jak to opadne, když se nestrefíte s Flashbangem do dveří a spadne vám zpátky po …

Military FAIL kompilace

Military FAIL kompilace

Při tom pátku, dáme něco volnějšího, ne? Povedené video armádních zmýlení, nepovedeností a držko-pádů. Hlavně jak se tomu můžeme zasmát!


Syrští rebelové - FAIL kompilace

Syrští rebelové - FAIL kompilace

Válka samozřejmě není nic k smíchu a toto video nemá nikterak, zesměšňovat oběti války. Ale občas se povede natočit všelijaké skopičiny, které provedou netrénovaní bojovníci, kterým se do rukou dostávají zbraně. Tady je sbírka FAILů Syrských povstalců za posledních pár měsíců.

Army Fail aneb když se holt nedaří

Army Fail aneb když se holt nedaří

Výměna pneumatik, pořadovky, blbosti v kasárnách, držkopády, omyly a přešlapy na misích tohle všechno a ještě další kopa toho na Vás čeká v tomhle povedeném videu. Určitě se zasmějete, anebo se taky dozvíte kolik amerických soudruhů se vleze do jedné kadibudky. Tak schválně kolik napočítáte...