Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Musado MCS - vojenské bojové umění

17. říjen 2015 Top Banner 660x132

Musado MCS je vojenské bojové umění které používá naše armáda, policie, a není určeno pro běžné civilní obyvatelstvo, jak moc je funkční se můžete podívat v tomto videu. 

Musado MCS - vojenské bojové uměníMusado MCS - vojenské bojové umění
Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Sun Pin – umění válečné lsti

Sun Pin – umění válečné lsti

Příběh z dob, kdy u nás ještě panovala Doba železná a kdy v Číně probíhalo Období válčících států. Střet dvou odvěkých nepřátel. Sun Pinova lest se dostala do kronik čínské vojenské historie pod názvem "Taktika zmenšování kuchyně".

Saber Strike 16 - vojenské cvičení Norska a Litvy

Saber Strike 16 - vojenské cvičení Norska a Litvy

Vojáci pěchoty z Norska a Litvy na kombinovaném cvičení pozemních operací, které se jmenovalo Saber Strike 16. Toto cvičení vede ke kooperativní spolupráci a ke zlepšení společné spolupráce prostřednictvím řady misí, které připravují členové NATO z oblasti Baltského moře na podporu nadnárodní spolup…


Šílené vojenské experimenty

Šílené vojenské experimenty

Tabletky potlačující spánek na 40 h nebo chcete raději spát 3 dny. Co takhle trochu LSD nebo chcete raději rovnou Plutonium pod kůži? Co všechno se děje ve vojenských laboratořích? Více v článku.

Válka hrou – mezinárodní vojenské hry

Válka hrou – mezinárodní vojenské hry

Armádní mezinárodní hry. 23 disciplín pro mnoho vojenských profesí s jízdou králů – tankistický biatlon. Ruská propaganda se činí a my se můžeme kochat neuvěřitelnými kousky vojáků nejen z bývalých satelitních zemí SSSR ale také Venezuely, Řecka nebo hlavně Číny.