Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Musíme bojovat...

14. listopad 2015 Top Banner 660x132

V dnešním videu se podíváme motivační řeč bývalého prezidenta USA, Ronalda Reagana. Po dnešních smutných a tragických událostech už snad každý ví, že válku proti Islámskému státu musíme vyhrát, jinak se odsoudíme k tisíci letům temnoty. 

Jak jednou Winston Churchill řekl "Nikdy neustupujte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v maličkostech ani velkých věcech, o kus ani o kousek, ledaže byste ustoupili cti a dobrému mravu. Nikdy neustupujte před nátlakem, nikdy se nepoddejte zdánlivě zdrcující převaze nepřítele."

Poznámka redaktora: Článek nemá podněcovat nenávist vůči islámu, má jen poukázat na zvěrstva které páchá Islámský stát, a na nebezpečí které plynou z existence Islámského státu (IS nebo ISIS).

Musíme bojovat...Musíme bojovat...
Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

generál George S. Patton - bojovat za něco je lepší, než žít pro nic

generál George S. Patton - bojovat za něco je lepší, než žít pro nic

Už díky rodinným kořenům byl předurčen ke kariéře v armádě. V mládi měl problémy s dyslexií, ale vyrovnával se s ní tvrdou disciplínou a na prestižní vojenské akademii ve West Pointu tak urputnou snahou dosáhl brilantních úspěchů. Byl to urputný avšak cholerický vojevůdce. Dokonce se dostal i na Oly…

Musíme si pomáhat - jak Hitler poslal pro zatčeného Mussoliniho výsadkáře

Musíme si pomáhat - jak Hitler poslal pro zatčeného Mussoliniho výsadkáře

V polovině druhé světové války došlo ve fašistické Itálii k politickému obratu díky americké invazi na Sicílii. Neotřesitelný Mussolini se náhle stal nepohodlným, byl sesazen a zatčen. Hitler však vyslal na pomoc Německé komandos.


Jeden člověk, 2. světová válka a 3 armády - Neuvěřitelný příběh

Jeden člověk, 2. světová válka a 3 armády - Neuvěřitelný příběh

Během Druhé světové války bojoval ve třech armádách, za Japonce, Němce a ke konci války i za Rusi. Vše skončilo roku 1944, kdy byl mladý Korejec zajat Americkými výsadkáři. Při revizi zajatců se na vše přišlo…