Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Nejmodernější ruský raketový anti-tank systém

15. březen 2016 Top Banner 660x132

Video ukazuje bojovou simulaci ruského rozmístitelného anti-tank systému s vysoce explozivními raketami. Systém je tvořen samostatnými jednotkami, které jsou ovládaný zřejmě na dálku nebo pracují plně automatiky.  Jednotky jsou vysazeny letecky nad oblastí očekávaného střetu, výsadek se provádí s předstihem, aby systém nebyl prozrazen. Po dopadu jednotka ukryje svůj padák a maskuje se, poté vyčkává na nasazení.

Nejmodernější ruský raketový anti-tank systémNejmodernější ruský raketový anti-tank systém

Nyní samotný boj. Jednotky jsou ovládána na dálku za pomocí bezpilotního letounu. Každá jednotka má zřejmě vlastní senzory a zaměřovače. V mžiku se odkryje svrchní kryt a odhalí se tak zásobník s vysoce explozivními raketami. Ty jsou rychle odpalovány z jednoduchého nástavce. Útok je velmi rychlý a devastující, než se tanky zmůžou na jakýkoli odpor jsou více méně vyřazeny z boje množstvím raket.

Autorem této simulace je Dahir Semenov, vojenský nadšenec, který má dokonce i patenty na mnohé své bizarní kreace.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

T-14 Armata: ruský tank nové generace

T-14 Armata: ruský tank nové generace

T-14 Armata, s vývojovým označením Objekt 148 se světu představil v květnu 2015 na Rudém náměstí. Zatím se jich vyrobilo 20 kusů na testy, ale už teď má pořádnou výbavu. Chytře vyřešená ochrana posádky a bezosádková věž. O tomhle stroji ještě uslyšíme.

Ruský veterán po mnoha letech našel svůj tank

Ruský veterán po mnoha letech našel svůj tank

Jak velké asi bylo překvapení jednoho ruského veterána, který v malém městě objevil svůj tank, se kterým se prošel celou Druhou světovou válkou. Tank T-34 sloužil jako pomník.


Ruský Specnaz v akci

Ruský Specnaz v akci

Specnaz v akci

ruský Terminátor - podpora tanků ve městech

ruský Terminátor - podpora tanků ve městech

Luxusně zpracované video, ruského stroje zkonstruovaného na podporu tanků a dalších vozidel v městských oblastech. Skvělé záběry, detaily a slow motion. Podívejte se co tenhle krasavec dokáže.