Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

NOVÁ STŘELNICE s dráhou 300 metrů 30 MINUT OD PRAHY

1. leden 2017 Top Banner 660x132
StřelniceStřelnice

Střelnice Oleško je venkovní komerční střelnice v blízkosti Prahy, na které se nacházejí dvě nezávislá střeliště s proměnlivou dálkou střelby, určená pro střelbu ze střeleckých stanoviš umístěných v libovolném místě výstřelného prostoru, a to s omezením balistického výkonu náboji s jednotnou střelou do 4500 J (.308 Win, 7,62x54R apod.), včetně střelby samočinnými zbraněmi. http://strelniceolesko.cz/

Velké střeliště o velikosti 300 metrů a šířce střelecké plochy 60 metrů a malé střeliště 25 metrů a šířce střelecké plochy 22 metrů.

Naše firma navázala na více než stoletou tradici provozu vojenské střelnice v Travčickém lese v obci Oleško, okres Litoměřice, která sloužila vojsku k výcviku od dob výstavby pevnosti Terezín do konce devadesátých let minulého století, kdy došlo ke zrušení vojenské posádky v Terezíně.

Od 1. ledna 2017 vám můžeme nabídnout jednu z nejdelších a nejmodernějších střelnic v České republice, na kterou se lehce dostanete jízdou po dálnici D8 do 30 min z Prahy.

Sledovat činnost a akce na této střelnici můžete i prostřednicvím FACEBOOKu a to zde: STŘELNICE OLEŠKO

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Střelnice těžké techniky – tanky, raketomety a bitevní vrtulníky

Střelnice těžké techniky – tanky, raketomety a bitevní vrtulníky

Americké a Jihokorejské jednotky se sešly aby rozstříleli jedno údolí – střelnici, doslovy na kaši. A když mluvíme o „velkých“ zbraních tak nemáme na mysli nic menšího než letouny A-10 Thunderbolt, vrtulníky AH-1 Cobra a AH-64 Apache, těžké tanky M1 Abrams, jihokorejské raketomety HIMARS M142, vozid…

Spartan 3000 - nová speciální jednotka Jižní Koreji

Spartan 3000 - nová speciální jednotka Jižní Koreji

Jižní Korea sestavila novou speciální jednotku ozbrojených sil, připravenou provádět aktivity na území KLDR. Jednotka s názvem Spartan 3000 je složena ze tří tisíc příslušníků námořní pěchoty a do akce kdekoliv na území Severní Korey může být nasazena během 24 hodin.


Barrett M82 – kalibr .50 až na 1800 metrů

Barrett M82 – kalibr .50 až na 1800 metrů

Barrett M82 jejíž dostřel činí přes 1800 metrů. Byla navržena na ničení lehce obrněných transportérů, takže si asi dokážete představit, jakou paseku dokáže s člověkem.

Výsadek nevyšel – humvee plachtilo několik set metrů

Výsadek nevyšel – humvee plachtilo několik set metrů

Letecký výsadek, který provedlo americké letectvo se úplně nepovedl. Tři vozidla HMMWV padalo několik set metrů volným pádem přímo na zem. Vozidla byla shozena nad Německem, kde cvičení také probíhalo a jak je vidno, několik aut hned mohli odepsat.