Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Pád vrtulníku do moře – USMC tréning

10. srpen 2016 Top Banner 660x132

Pád helikoptéry do vody určitě není žádná příjemná věc, pokud Vás však živí něco takového jako je Americká Marína, musíte se připravit na to, že se i to takovéto situace můžete dostat. Chlapci za velikou louží na to samozřejmě myslí a tak pro svoje svěřence připravili skvělý tréning toho jaké to je a jak vlastně přežít pád vrtulníku do vody.

Pád vrtulníku do moře – USMC tréningPád vrtulníku do moře – USMC tréning

1

Do kabiny se dostává voda, vy na sobě máte několik desítek kilo vybavení. Ledová voda Vám pomalou stoupá kolem lýtek až na pas, cítíte, jak Vám těžkne vybavení a k tomu se určitě připojí fakt, že helikoptéra nepůjde ke dnu jako loď, tím myslím pěkně dolů, ne, tak lehké to nebude, velmi pravděpodobně se převalí a Vy si tak zažijete i karambol. Tohle není situace pro paniku.

Instruktoři před začátkem rozdávají ještě cenné rady a jde se na věc. A ještě poslední věc, Mariňáci tohle vše ještě podstupují úplně naslepo, mají zalepené brýle…

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Výsadek z vrtulníku rovnou do moře

Výsadek z vrtulníku rovnou do moře

Voda je rozčeřená od lopatek obrovského vrtulníku Stallion a hladina je jen pár metrů pod mariňákem. Prvně letí člun Zodiac a pak za ním hnedka jeho posádka. Piloti přidržují borce u výskoku, není to žádná hračka. Povedení video přímo ze cvičení.

USMC - letošní cvičení v Austrálii

USMC - letošní cvičení v Austrálii

Námořní pěchota Spojených států amerických často označované česky jako Mariňáci. Slouží v ní 203 000 aktivních vojáků (údaj z roku 2009). Video z letošního května, kdy USMC cvičili Queenslandu v Austrálii.


USMC v Afghanistánu

USMC v Afghanistánu

USMC v Afgu