Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Ruský OMON proti mafii, tvrdě a bez servítek

27. březen 2016 Top Banner 660x132

V první polovině videa jsou ukázané klasické praktiky ruské mafie. Přepadení za bílého dne, střelba ze skrytých zbraní brutální napadení. Ovšem v druhé polovině už zasahuje ruka zákona - ruské speciální policejní jednotky OMON.

Ruský OMON proti mafii, tvrdě a bez servítekRuský OMON proti mafii, tvrdě a bez servítek

Jak si během videa jistě všimnete, Ruská policie nemá s mafiány žádné slitování, bez mrknutí oka je srazí na zem a podezřelý nemá šanci. Akční záběry ze zátahu v budově, dopadení zločince by se bez vyražení dveří nešlo. Mnoho dalších záběrů, které ukazují, že někdy se to neobejde i bez střelby.

 

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Kulomet ráže 50 Browning proti na Talibánu

Kulomet ráže 50 Browning proti na Talibánu

Voják kulometem ráže 50 provádí potlačovací palbu proti Talibánu v Afghánistánu. Záběry přímo z helmy. Uslyšíte hvízdat střely. Voják střílí z M2 Browning, což je těžký kulomet navržený a zavedený koncem první světové války. Američtí vojáci mu přezdívají Ma Deuce nebo s odkazem na jeho ráži prostě „…

Ruský Specnaz v akci

Ruský Specnaz v akci

Specnaz v akci


US Rangers - proti Indiánům i Tálibánu

US Rangers - proti Indiánům i Tálibánu

Akční video z naší dílny o klucích, kteří v 18. století bylo tak nějak slepeni dohromady aby bojovali proti Indiánům. Kluci se osvědčili a pak si prošli Druhou světovou, Koreou, Vietnamem a aktuálně byli nasazeni i proti Tálibánu. Skvělé záběry určitě koukněte ;-)

Bitva u Saragarhi - 21 Sikhů proti 10 000 Paštunům

Bitva u Saragarhi - 21 Sikhů proti 10 000 Paštunům

12. září 1897 necelých 10 000 afgánských válečníků zaútočilo na stanoviště v Saragarhi, kde se jim na odpor postavilo 21 Sikhů.