Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Skutečný boj - US snipeři vs. Talibán

23. březen 2016 Top Banner 660x132

Odstřelovači v akci. US odstřelovači z noha odnoží US armády v jednom videu při boji proti Talibánu. Zajímavé záběry, videu můžete vidět práci US vojáku s Barrett M82 50.calibre sniper rifle, která používá silný kulometný náboj 50.cal. Silný zpětný ráz tohoto náboje je minimalizován použitím účinné úsťové brzdy, která odklání většinu prachových plynů do stran, můžete si vždy všimnout velkého množství zvířeného prachu. Jedná se o odstřelovačskou pušku speciálních odstřelovacích jednotek. Její dostřel činí přes 1800 metrů. Byla navržena na ničení lehce obrněných transportérů. Jde o samonabíjecí pušku s 10 raným zásobníkem.

Skutečný boj - US snipeři vs. TalibánSkutečný boj - US snipeři vs. Talibán

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Rangers vs Taliban

Rangers vs Taliban

Rangeři vyndají Talibance z křoví

Skutečný Rambo - zabil 175 nepřátel, byl 18krát zraněn a šel po něm tygr

Skutečný Rambo - zabil 175 nepřátel, byl 18krát zraněn a šel po něm tygr

V Bílém domě převzal Medaili cti dnes více než osmdesátiletý Bennie G. Adkins. Medaili dostal za hrdinství, které projevil v neuvěřitelném dobrodružství ve válce ve Vietnamu. Podle jeho příběhu by se totiž klidně mohl natočit film Rambo.


Při útoku na hlídku v Afghánistánu byl zraněn další český voják

Při útoku na hlídku v Afghánistánu byl zraněn další český voják

V Afghánistánu byl v noci na neděli zraněn při útoku na hlídku další český voják. Utrpěl středně těžká zranění. Hlídku zasáhla střelba z ručních a protitankových zbraní. Voják byl převezen do americké vojenské nemocnice v Bagramu, kde byl operován a jeho stav je stabilizovaný. Informovala o tom mluv…

Nacistický systému Vampir - účinný ale pozdě

Nacistický systému Vampir - účinný ale pozdě

Němci ke konci války stála spoléhali více na své tajné zbraně. Většina z nich se neobjevila buď nikdy, nebo příliš pozdě. U systému Vampir platí to druhé. Němci jej nasadili příliš pozdě, aby něco změnil. Američanům se ale hodil.