Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Syrští rebelové - FAIL kompilace

31. březen 2016 Top Banner 660x132

Válka samozřejmě není nic k smíchu a toto video nemá nikterak, zesměšňovat oběti války. Ale občas se povede natočit všelijaké skopičiny, které provedou netrénovaní "vojáci," kterým se do rukou dostávají zbraně. Tady je sbírka FAILů Syrských povstalců za posledních pár měsíců.

Syrští rebelové - FAIL kompilaceSyrští rebelové - FAIL kompilace

Selhání mechanismů, neopatrné zacházení se zbraněmi, problémy silničního provozu, neschopnost házet granáty nebo jen klasická nepozornost to vše a mnoho dalšího se aktérum tohoto videa.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Military FAIL kompilace

Military FAIL kompilace

Při tom pátku, dáme něco volnějšího, ne? Povedené video armádních zmýlení, nepovedeností a držko-pádů. Hlavně jak se tomu můžeme zasmát!

Syrští kouzelníci – v mžiku mizí ze scény (všemi směry)

Syrští kouzelníci – v mžiku mizí ze scény (všemi směry)

Téměř betprostřední záběry dopadu rakety na pozice Syrských rebelů. Co bych měl dodat. Allahu Akbar, Allahu Akbar, BOOOOOM a pak už si sedá jenom prach....


Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

A je to tu zas... lidé jsou občas nemotorní, blbí nebo protě mají smůlu. Tohle se samozřejmné nevyhýbá ani vojákům a proto je tady další super video Military FAIL. Jako klasicky se můžete těšit na na nezdary s municí, trable s granáty nebo prostě kopyta, který to dotáhla až do armády :D Enjoy!

Kompilace - IED výbuchy

Kompilace - IED výbuchy

Termín IED (improvizovaná explozivní nálož) proslavila až válka v Afghánistánu a hlavně v Iráku. Od té doby bylo IED uvedeno v širokou známost. Jde o nastražené bomby nejčastěji u okrajů cest. A tady je video co všechno natočily US jednotky během akce.