Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Taktická puška - perfektní instruktážní video od českých Hard Task

30. srpen 2016 Top Banner 660x132

Všichni co se alespoň trochu zajímají o střelné zbraně a přichází k nim do kontaktu by měli zpozornět. Perfektně zpracované video, jak v česku snad nemá obdoby, kvalitní video i zvuk a hlavně výklad od opravdových odborníků. Chlapi mají v oboru mnohaletou praxi a také bojové zkušenosti z působení v Afghánistánu jako kontraktoři.

Taktická puška - perfektní instruktážní video od českých Hard TaskTaktická puška - perfektní instruktážní video od českých Hard Task

01

Video začíná klasickými pravidly manipulace se zbraní. Dále se rozebírá jak se zbraní pracovat, jak ji držet jak správně manipulovat s puškou a jaké návyky byste si měli jako správní střelci vytvořit. Výklad je veden velmi lidský, pánové si nehrají na vysokoškolské profesory, kteří poučují hloupé žáčky. Vše je krásně vysvětleno a ukázáno, sem a tam se přihodí i rada k nezaplacení.

02

Další část je věnováno přípravě ke střelbě, zbraně jsou kompletně rozebrány a popsány, k výklad je také doplněn výkladem o čistění vašeho miláčka. Dále se proberou mířidla, kolimátory a přibližovací moduly, jak správně nastavit mířidla na různé vzdálenosti, jak stát při střelbě nebo jak postupovat v pohotovostní poloze.

03

Proberou i základní postoje a jak v nich správně postupovat, proč nepřecházet přes klouby a jak zaujímat polohu tak aby střelba byla co nejefektivnější. Postoj ve stoje, vleže, úkroky nebo střelba při klečení je vždy názorně ukázána a to i z obou stran pro lepší názornost. Dostanete se i k taktickému přebití s vynucenou střelbou. Nebo postupování budovami, schodištěm a přendávání zbraně z ramena na rameno.

04

Prostě a jednoduše pokud se chcete naučit něčemu novému. Máte perfektní příležitost, kdy se můžete zdarma dostat k profesionálnímu výkladu, který, jestli máte aspoň trochu zájem o střelné zbraně, jisto jistě oceníte. Pánům z Hard Task klobouk dolů za super video a teď už se do toho pusťte:

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Čtěte také...

CZ 805 BREN - česká útočná puška

CZ 805 BREN - česká útočná puška

CZ 805 BREN je česká útočná puška měnitelné ráže. A tady je video rovnou od výrobce - Česká zbrojovka Uherský Brod.

Tragická smrt 4 českých vojáků v Afganistánu

Tragická smrt 4 českých vojáků v Afganistánu

Dnes 8. července 2014 v čase okolo 5.15 našeho času při patrole v okolí základny Bagrám v afghánské provincii Parwan došlo k výbuchu improvizovaného výbušného zařízení. V uvedenou dobu patrola sesednutá z vozidel prováděla rutinní činnost ve stanoveném prostoru.


75th Ranger Regiment - epický video

75th Ranger Regiment - epický video

Stojí za shlédnutí

Parádní video - StG 44 slowmotion střelba

Parádní video - StG 44 slowmotion střelba

Jestli jste fandové historie, především 2.sv.války a nebo fajnšmekři a na zbraně si potrpíte, tak se Vám tohle video prostě bude líbit. Opravdu parádní záběry střelby, detailní průběh výstřelu a nádherné detaily. Tak na co čekáte?!