Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Tankista při driftování úplně převrátil stroj!

20. březen 2016 Top Banner 660x132

Schopnosti těchto ruských tankistů jsou opravdu obdivuhodné, dokázat s tolika tunovým strojem to, co někteří nezvládají ani s klasickým automobilem, úžasné. Bohužel jeden z řidičů se snažil až moc. Jak to celé dopadlo, zjistíte ve videu.

Tankista při driftování úplně převrátil stroj!Tankista při driftování úplně převrátil stroj!

 

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Čtěte také...

Skútr s bazukou - francouzský stroj zkázy

Skútr s bazukou - francouzský stroj zkázy

Francouzi byli vždycky tak trochu jinde, co se týče konstrukce bojových strojů. Jejich netradičně řešená letadla a tanky sice moc slávy ve výsledku neudělaly, ale byly to zajímavé stroje. Ovšem skútr Vespa, který vznikl po druhé světové válce, je naprostý unikát. Je to jediný skútr, který byl vyzbro…

ruský Terminátor - podpora tanků ve městech

ruský Terminátor - podpora tanků ve městech

Luxusně zpracované video, ruského stroje zkonstruovaného na podporu tanků a dalších vozidel v městských oblastech. Skvělé záběry, detaily a slow motion. Podívejte se co tenhle krasavec dokáže.


Rotabuggy - tak trochu vozidlo i helikoptéra

Rotabuggy - tak trochu vozidlo i helikoptéra

Jednalo se o stroj, jenž byl tak trochu vozidlem i helikoptérou. Není zcela jednoznačné do jaké kategorie tento vynález zahrnout. Dokázala létat rychlostí 113 km/h a měla dva pasažéry, jeden za volantem a druhého za kniplem. Proč o Rotabuggy nevíme více? Dozvíte se ve článku.

Létající pánev bylo fakt divné letadlo, ale fungovalo

Létající pánev bylo fakt divné letadlo, ale fungovalo

Experimentální stroj Vought V-173 měl přezdívku Létající pánev. Při pohledu na jeho tvar je celkem jasné, proč. Ovšem letadlo přes svůj podivný tvar skutečně létalo.