Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Top 5 přešlapů Americké armády

10. září 2016 Top Banner 660x132

Každý se občas zmýlí nebo poplete, horší je, když jste pilot stíhačky a omylem shodíte na svoje lidi několika set kilovou bombu. Sranda, i když ne pro Vás, když se Vám v ruce rozsype takový armádní dron, který jistě stojí několik vašich ročních platů.

Top 5 přešlapů Americké armádyTop 5 přešlapů Americké armády

Co ale opravdu drásá nervy, je zmýlení mariňáka při jejich akrobacii s puškami. Dokonalá a ledová morálka nastoupeného družstva je nahryzáváno soucitným „Ouuuu…“ z publika, když mariňákovi vypadne puška u ruky, jak to dopadlo? To zjistíte ve videu.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Delta Force - elita americké armády

Delta Force - elita americké armády

1st Special Forces Operational Detachment-Delta, je oficiální název elitní americké speciální vojenské jednotky, kterou všichni znají prostě jako Delta. Hlavním úkolem je působení proti terorismu. Jedinou další jednotkou podobného stylu v amerických ozbrojených silách je tzv. SEAL Team Six, neboli D…

Tank M60 Patton - 52 tun americké svobody

Tank M60 Patton - 52 tun americké svobody

Bylo vyrobeno přes 15 000 kusů a ve službě jsou od roku 1961. Prošel si mnoha modernizacemi a ve Studené válce stával v prvních linií. V Berlíně naštěstí jen zastrašoval zato Izraelci s tanky M60 dokázali divy v bojích proti svým arabským sousedům, např. při Bleskové válce.


Síla Izraelské armády - IDF

Síla Izraelské armády - IDF

Izraelská armáda

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

Military FAIL - kopyta, co to dotáhla až do armády

A je to tu zas... lidé jsou občas nemotorní, blbí nebo protě mají smůlu. Tohle se samozřejmné nevyhýbá ani vojákům a proto je tady další super video Military FAIL. Jako klasicky se můžete těšit na na nezdary s municí, trable s granáty nebo prostě kopyta, který to dotáhla až do armády :D Enjoy!