Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Ukrajinská armáda - nadupané video

28. březen 2016 Top Banner 660x132

Kvalitně zpracované video Ukrajinské armády, která tím jisto jistě chce všem ukázat, že se s ní stále ještě musí počítat a nemá se brát na lehkou váhu. Noční boj, těžká technika, záběry z boje a těžká technika.

Ukrajinská armáda - nadupané videoUkrajinská armáda - nadupané video

Během vide nebudete mít čas si vydechnout záběr za záběrem Ukrajina demonstruje že její Армія України není žádné papírové jméno, ale tvrdá realita, která nedá svou zem zadarmo.

Ukrajinská armáda se dělí na pozemní síly (Suchoputni vijska), vojenské letectvo (Povitrjani syly Ukrajiny) a námořnictvo (Vijskovo-morski syly Ukrajiny). Ukrajinskou armádu celkem tvoří 250 000 osob. Většina využívané techniky pochází ještě z dob Sovětského svazu, nebo se jedná o modernizované verze těchto starších vzorů, které vyrábí poměrně silný ukrajinský vojenský průmysl (například se jedná o tanky T-84 Oplot, transportéry BTR-4 a transportní letadla Antonov An-70).

 

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Armáda České republiky v akci

Armáda České republiky v akci

AČR bohužel na své PR trochu zapomíná a tak je to vše v rukou nadšenců, kteří dělají vlastní promo videa

Proč není Čínská armáda silná?

Proč není Čínská armáda silná?

Asi si říkáte, že Čínská armáda je obrovská a mocná, ale opak pravdou. Mají problémy s už tak levným vybavení a zkorumpovanou generalitou. Jestli chcete vědět více proč nejsou tak hroziví, koukněte na článek ;-)


Armáda ČSR - 1938

Armáda ČSR - 1938

Československá armáda

Američtí mariňáci, Japonská a Australská armáda – cvičení těžkých městských bojů

Američtí mariňáci, Japonská a Australská armáda – cvičení těžkých městských bojů

Takhle se jednou sešli v Austrálii: Americká námořní pěchota, Japonské síly sebeobrany a Armáda Australského společenství a řekli, co si takhle společně zacvičit kluci? Samo sebou na to všichni kývli a pořádně to rozjeli. Kdo dnes ještě neviděl pořádnou přestřelku má parádní příležitost!