Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Výcvik litevských speciálních jednotek - nazí přežít v lesích

4. srpen 2016 Top Banner 660x132

Výcvik speciálních litevských jednotek. Malý stát, který má společné hranice mimo jiné i s ruským kolosem má překvapivě kvalitní a vycvičené speciální jednotky. Kratné video shrnuje vše čímž, si chlapci musí projít, aby hrdě mohli nosit motto litevských speciálních jednotek „Stateční vítězí“.

Výcvik litevských speciálních jednotek - nazí přežít v lesíchVýcvik litevských speciálních jednotek - nazí přežít v lesích

01

Kromě klasického drilu je čeká také například mnoho překážek jako řeka, lesy, bahno nebo stísněný tunel, říkáte si nic moc, co je na tom? Jenže hoši to musejí zvládnout vše v plynové masce se zaslepenými průzory, jediný kdo je vede, je muž před nimi.  Dále skos z mostu na jistícím, laně, pokud však skočí špatně, lano může způsobit těžká poranění.

Další perličkou je přežití v přírodě. Vojáci jsou odkázáni sami na sebe, každý den jim instruktoři berou další a další vybavení až zůstanou prakticky nazí… k tomu si připočtěte, že venku je sníh a jsou hluboko v lesích, už to není taková sranda, co?

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Čtěte také...

Video ze cvičení ruských speciálních jednotek

Video ze cvičení ruských speciálních jednotek

Vtipné video ze cvičení. Abrakadabra.

Přehled speciálních jednotek - od Antiky po válku ve Vietnamu

Přehled speciálních jednotek - od Antiky po válku ve Vietnamu

Jestli jste si mysleli, že speciální jednoty jsou záležitost 20. století, tak jste na omylu. Perští Nesmrtelní nebo Napoleonští granátníci to uměli pěkně rozjet dávno před tím, než v zákopech první světové začali rejdit první jednotky Sturmtruppen.


Jak (ne)přežít výbuch granátu

Jak (ne)přežít výbuch granátu

Klasická situace, může se stát každému z nás. Takhle jste na zahradě, vedle bazénu a máte dva nezajištěné granáty. Co se ale nestane, něco Vás vyruší a vy upustíte oba granáty. Jeden spadne do vody, druhý pod nohy. Kam skočíte, abyste si zachránili život? Vrhnete se do vody nebo na zem?

Šílený výcvik Indonéské armády!

Šílený výcvik Indonéské armády!

Jedna špatně nasměrovaná kulka nebo porušení disciplíny a vše může skončit tím, že ukončíte něčí život.