Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Adventure Menu - jídlo na cesty, které opravdu chutná

14. červenec 2014 Top Banner 660x132

Otázku jídla na cestách řešil snad každý a v dnešní době je o opravdu kvalitní jídlo nouze. Pro přípravu teplých jídel se nabízejí různé druhy dehydratovaných polotovarů, velmi omezený sortiment jedlých konzerv a vlastní kuchařský um. Tuto nabídku rozšiřují hotová kompletní jídla AdventureMenu českého výrobce Adam Company.

Adventure Menu - jídlo na cesty, které opravdu chutnáAdventure Menu - jídlo na cesty, které opravdu chutná

44485_598345196872839_375475959_n


Dvanáct druhů jídel AdventureMenu je vyrobeno bez jakýchkoli chemických konzervantů, barviv a podobných přídavků, v konzervované stravě jinak běžně přítomných. Nabídka je velice široká, můžete vybrat z 2 balíčků obsahující jen maso bez příloh a to Vepřové maso na kmíně nebo Krůtí maso na cibulce. Dále je v nabídce celkem 8 hlavních jídel z kterého je jedno vegetariánské. A to by nebyla česká firma, kdyby nemyslela i na sladký konec po obědě. V nabíde tak jsou i 2 deserty a to Rýžový nákyp se švestkami a nebo Žemlovka s jablky a skořicí.

Jídlo je kompletní včetně přílohy, v každém balení je vždy 20 % (120 g) masa (s výjimkou zeleninového rizota) a samozřejmě i příloha s omáčkou/sosem. Vše je sterilizováno v pevném sáčku a připraveno k jídlu, stačí jen ohřát (není ale nutno, jídlo lze sníst i studené). Jde vlastně o hotovou konzervu v sáčku. Jak takový ohřev vlastně fuguje, se můžete podívat na následujícím obrázku.

2957-bez-nazvu-5

Trvanlivost všech jídel je 36 měsíců, pří teplotách od nuly do plus třiceti stupňů. 3 roky jsou více než dost a pokud si doma nebudujete zásoby na konec světa, jistě se na tyto jídla vrhnete ještě dříve :-)

Jídla jsou vyráběna v ČR a tedy s chutí, na kterou jsme většinou zvyklí. Praktické balení zabere méně místa než neskladná konzerva a navíc Vy sami si volíte zda si vezmete hlavní jídlo a desert nebo jen samostaný dezert. Šikovným doplňkem je i nabízený chemický ohřívač (samoohřev). Není součástí balení, ale je ho možné dokoupit a použít všude tam, kde z nějakých důvodů nelze jídlo ohřát na vařiči ani na otevřeném ohni. Hlavní výhodou tohoto ohřevu je jeho výkon, kdy se jídlo v pytlíku opravdu důkladně prohřeje a vy si tak vychutnáte plnohodnotné jídlo pěkně za tepla.

Pokud se ale rozhodnete, že chemický ohřívač (samoohřev) použít nechcete, jídlo ohřejete i zavěšením nad oheň, ve vodní lázni a nebo na horkém bloku motoru, což jistě pamatují všichni, kteří byli na vojně.

1011321_595374147169944_1802567066_n

Pokud tedy právě Vy, patříte mezi skupinu lidí, kteří ocení kvalitní jídlo a nechcete se zahazovat s nekvalitními konzervami nebo nechutnými americkými dávkami MRE, jsou jídla Adventure Menu ta správná volba. A nyní to nejdůležitější, kde tyto jídla koupit.

Veškeré produkty Adventure Menu si můžete osobně prohlédnout na prodejně Marines-Shop na pražských Vinohradech v ulici Mikovcova 6.

Příjemný a ochotný personál Vám rád poradí s výběrem jídla, nebo ukáže další vybavení a výstroj do přírody.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Deset věcí, které jste asi nevěděli o Vikinzích

Deset věcí, které jste asi nevěděli o Vikinzích

Vikingové jsou sice oblíbenými hrdiny historických filmů i románů, ale prakticky vždycky se na ně díváme špatně. V našich představách, a škola nás v tom jen podporuje, jsou Vikingové zarostlí barbaři, kteří v rohatých helmách dobývají svět a občas si jen tak omylem objeví Island nebo Ameriku. Nic ne…

Kanárkové holky - ženy, které z války zežloutly

Kanárkové holky - ženy, které z války zežloutly

Přezdívka „kanárkové dívky“ možná zní romanticky. Evokuje žlutou barvu a kanárčí cvrlikání. Jenže za 1. světové války zežloutla kůže Angličankám, které ve zbrojovkách ládovaly třaskavinu do dělostřeleckých granátů. A u práce si asi moc nezpívaly.


Identita Jihadi Johna odhalena. Vrah reportéra Foleyho a Sotloffa je vystudovaný programátor !

Identita Jihadi Johna odhalena. Vrah reportéra Foleyho a Sotloffa je vystudovaný programátor !

Mohammed Emwazi (27) znám pod pseudonymem "Jihadi John" je vrah reportérů Jamese Foleyho a Stevena Sotloffa. FBI ve spolupráci s britskou tajnou složbou MI6 zjistila jeho identitu.

Armáda České republiky v akci

Armáda České republiky v akci

AČR bohužel na své PR trochu zapomíná a tak je to vše v rukou nadšenců, kteří dělají vlastní promo videa