Banner Floater 160x600 - pozice 1
Banner Floater 160x600 - pozice 2
verze pro tisk

Elita naší armády, 601.skss

30. červen 2014 Top Banner 660x132

Zajímavé video ze cvičení našeho nejelitnějšího útvaru. Ne nadarmo patří 601. skss k těm nejlepším z nejlepších a dostat se k nim není vůbec jednoduché.

Elita naší armády, 601.skssElita naší armády, 601.skss

601. skupina speciálních sil je nedílnou součástí Vojenského zpravodajství a v rámci resortu Ministerstva obrany České republiky je jediným reprezentantem speciálních sil. Tato jednotka poskytuje strategický nástroj, jenž svými jedinečnými schopnostmi významně přispívá k zabezpečení bezpečnosti a obrany naší země.

Svojí bohatou historií a především vynikajícími výsledky a úspěchy v soudobých vojenských operacích si 601. skupina speciálních sil vybudovala značné renomé a to nejen v rámci ozbrojených sil České republiky, ale i v zahraniční komunitě speciálních sil. Svými schopnostmi, dovednostmi, přístupem k plnění zadaných úkolů a vysokou profesionalitou představuje tato jednotka také hodnotný a efektivní příspěvek České republiky do mezinárodních operací Severoatlantické aliance, případně jiných koaličních uskupení našich spojenců.

Na závěr mi dovolte poděkovat Vám všem, kteří projevujete zájem o speciální síly a náš útvar. Zájem veřejnosti reprezentovaný návštěvností těchto internetových stránek, jakož i Vašimi příspěvky, nám dodává pocit hrdosti a je pro nás obrovskou motivací a povzbuzením do další práce, kterou chápeme jako své poslání a službu naší vlasti.

Doufám, že informace, které naleznete na těchto stránkách, pro Vás budou užitečné a přínosné.

DUM SPIRO SPERO
(motto jednotky)

zdroj: www.601skss.cz

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Delta Force - elita americké armády

Delta Force - elita americké armády

1st Special Forces Operational Detachment-Delta, je oficiální název elitní americké speciální vojenské jednotky, kterou všichni znají prostě jako Delta. Hlavním úkolem je působení proti terorismu. Jedinou další jednotkou podobného stylu v amerických ozbrojených silách je tzv. SEAL Team Six, neboli D…

Česká 601. skss - výběr osob

Česká 601. skss - výběr osob

Skvěle zpracované náborové video


Síla Izraelské armády - IDF

Síla Izraelské armády - IDF

Izraelská armáda