Black Rifle Coffee - Exklusivní káva přímo z rukou válečných veteránů!

 30. 03. 2017      Military Články

Patří k Vašemu ránu neodmyslitelně káva, ale neustále dokola pijete tu samou? Chcete zkusit něco lepšího? Něco, co by Vás, jako správného military fandu pořádně nakoplo a zároveň by Vaše chuťové buňky zaplesaly? Seriózní značka, kvalita, skvělá chuť - taková je Black Rifle Coffee!

02

Perfektní na takovéto domácí popíjení...

06

...za každé situace!

Značka Black Rifle Coffee je neobyčejným zbožím, donedávna dostupným pouze ve Spojených státech, avšak díky MARINES SHOP máte unikátní příležitost si tuto speciální kávu, sami vyzkoušet. MARINES SHOP se totiž stal prvním oficiálním prodejcem téhle kávičky a teď bacha, v celé Evropě! 

05Speciální operace vyžadují speciální nápoje

04

Povídá se, že mají i skvěle hrníčky, ale bohužel si jich zatím nikdo nevšiml

BRCC je velice specifická už jen svými názvy káv, nabízí modely pojmenované například "AK-47", "Silencer Smooth Blend", "Kofein nebo nenávist" anebo u nás v redakci asi nejoblíbenějších název - "Nasrat na hipstery". Stejně tak se vyznačuje pražením zrn až těsně před expedicí, což umožňuje to nejlepší ranní pošušnáníčko.

07Tohle není nějaké Tchibo, tohle je Black Rifle Coffe

Její zakladatel Evan Hafer strávil přes tři roky roky porovnáváním a zkoumáním přes 100 nejkvalitnějších kávových zrn, aby mohl nabídnout všem milovníkům kávy jen to nejlepší. Společně s Evanem se na výrobě kávy podílejí jen a pouze váleční veteráni.

01

Celá parta BRCC, prostě sympaťáci. Mata Besta určitě znáte, ne?

03

Evan Hafer a dvě věci které zbožňuje - armádu a kafe 

 autor: Karel