KILLER Training – jak posiluje veterán

 07. 08. 2017      Novinky

Hlavním hrdinou našeho videa je Jose Luis Sanchez bývalý mariňák, který byl raněn v Afghánistánu, což vedlo k amputaci v říjnu 2011, od té doby se doslova odrazil ode dna, začal na sobě makat a pomáhá i ostatním najít motivaci se sebou něco dělat.


Jose (vpravo) v Afghánistánu


Jose se narodil v lednu 1984 v San Antoniu v Texasu. Hned po maturitě se zapsal k USMC to byl rok 2003. První turnus byl na Okinawě v Japonsku, poté přijal klidnější práci v rodném San Antoniu a pozdějí jako průzkumák v táboře Pendleton v Kalifornii odkud se vydal na misi do provincie Hilmand.


Nelehká situace


Stalo se to v Afhánistánu, když byli na klasické patrole se spojenci. Byl 22. říjen 2011 když seržant Sanchez šlápl na IEDčko. Mnoho zranění a především poraněné nohy, levá to odnesla tak, že musela být pod kolenem amputována. Chirurgové naštěstí zachránili pravou nohu. Jose byl ihned převezen nazpět do Států, kde se v San Antoniu ve Vojenském zdravotnickém středu zotavoval. Byl oceněn mnoha poctami, například i Purpurovým srdcem. Jose do vojenské důchodu odešel v léte roku 2013.


Popral se s tím na jedničku

Zjevně se ze svým zranění vylízal dobře a nepodělal se z toho, že je kripl. Asi naopak zde platilo: „Co Tě nezabije, to Tě posílí" i když je to IEDčko. Koukněte na jeho neuvěřitelný workout, třeba Vám to taky dodá sílu...

 autor: vojín Karel