Overlord – válečný akční horor z obodbí 2. světové války

 19. 07. 2018      Military Články


J.J. Abramse má na kontě již několik režijních i producentských zářezů. Nejznámějšími z nich jsou například Star Trek nebo Star wars: Síla se probouzí. Tento rok se ovšem můžeme těšit na válečný film s prvky Sci-Fi. 

overlord2


Overlord má být americký hororový válečný film v režii Julia Averyho, jehož děj se odehrává v období 2. světové války.. Snímek pojednává o amerických výsadkářích, kteří byli v předvečer vylodění spojenců v Normandii vysazeni za nepřátelskými liniemi. Jejich úkol je jasný, mají splnit důležitou misi, který by pomohla spojencům při invazi do Francie. Američtí vojáci ale postupně odhalují, jak nacisté pomocí nadpřirozených sil a pokusů experimentují s lidskými těly. Díky těmto experimentům se nacisté snaží najít klíč k vítězství. Pro americké vojáky bude tedy velkým překvapením, až se setkají s první nacistickou zombie.

overlord

Overlord měl být původně volným pokračováním filmů Monstrum, Ulice Cloverfield 10 a Cloverfield Paradox, nicméně zatím není jisté, zda se opravdu bude jednat o pokračování Cloverfield.

Film má být poprvé představen 9. listopadu tohoto roku. Do té doby se můžete pokochat alespoň novým trailerem. 

 autor: Tereza