SOUTĚŽ: 10x originální tričko a lístky do kina IMAX na film DUNKERK!

 07. 08. 2017      Zábava

Přinášíme vám soutěž o lístky na válečné drama DUNKERK, který nabídne neskutečný filmový zážitek díky speciálním 70mm IMAX kamerám! DUNKERK je výpravné akční válečné drama Dunkerk pochází z dílny vizionářského režiséra Christophera Nolana. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Toma Hardyho, Cilliana Murphyho nebo Kennetha Branagha. Během natáčení tohoto filmu byly navíc poprvé využity speciální velkoformátové IMAX kamery způsobem, který zatím celovečerní film nezažil! Divákovi tak zprostředkují intimitu filmu v maximálním možném zobrazení, které současné technologie nabízí. Speciální formátování umožňuje filmu využít maximální velikost plátna, které se v Praze pyšní rozměry 25 x 14 metrů (350 m2).

Film Dunkerk mohou diváci navštívit v pražském kině IMAX od 20. července 2017. Diváky v tomto kině, jako jediné v kontinentální Evropě, čeká projekce na 70mm páse.

Soutěžíme o:

1. - 5. místo: 2 lístky na film DUNKERK + 2 originální trika DUNKERK

Soutěžní úkol (uzávěrka odpovědí 15. 8. 2017):
Okomentujte (jako komentář přímo k tomuto článku na našem Facebooku) následující fotografii. Na konci soutěže bude vybráno 5 nejoriginálnějších komentářů:

Výherci soutěže:
1. Aleš Svoboda - Jestli to přežiju, máš u mě Bože panáka...
2. Jiří Buchta - Nikdo se nedívejte nahoru. Karle, do prdele!
3. David Studnický - Když si vzpomenete , že jste nechali doma zapnutou žehličku.
4. Kamila Šumšalová - Když jdete na pláž, ale jako jediný jste si zapomněli plavky.
5. Martin Šoukal - Ty vole, dyť hlásili slunečno...

Výhercům gratulujeme!

 autor: vojín Karel