Ve válce přišel o ruce a nohy, přesto dnes žije důstojný život !

 20. 05. 2018      Military Články

Dnešní příběh je jen malá ukázka toho, jak se dá vypořádat s osudem. V tomto příběhu platí přísloví život není těžký, to jen ty seš slabý víc, než kdy jindy. Taylor Morris, bývalý specialista na IED a příslušník Navy Seals, utrpěl v roce 2012 v Afghánistánu čtyřnásobnou amputaci všech končetin poté, co šlápl na improvizované nástražné zařízení.

 taylor-chive-0

Osud mu připravil nelehkou životní situaci, ale Taylor se s ní vypořádal více než bravurně. Oporou mu byla a stále je jeho dnes již manželka Danielle. Rekonvalescence trvala několik dlouhých let, během kterých se Taylorovi honily hlavou všelijaké myšlenky, včetně těch, kdy pomýšel na to to vzdát.

0_c4103_530688a0_orig

Podpora jeho přátel a rodiny, hlavně jeho partnerky ho však posunula kupředu a dnes žije velmi důstojný život plný zážitků o kterých se i zcela zdravým lidem může jen zdát.

taylor_02

Společně s Danielle plánují rodinu, staví dům a věnují se spoustě charitativních projektů na podporu válečných veteránů. Tento příběh je ukázkou toho, jak se dá vypořádat s nepříjemnou životní situací a žít naplno dále. Nechť si v něm každý najde trošku své inspirace a žije svůj život naplno ! Život není těžký, to jen ty seš slabý !

 autor: Michal Fencl