Reklama

Co je Military-portal.cz ?
Military-portal.cz je jedinečný internetový projekt zaměřený na military a outdoor komunitu. Na našem portále jsou k vidění články odborného charakteru, válečná histrorie, trendy ze světa military ale i lifestyle. K dnešnímu dni se průměrná návštěvnost military-portal.cz pohybuje v řádech tisíců lidí denně. Díky naší neustálé péči o projekt se neustále posouváme v před.

Kdo Military-portal.cz navštěvuje?
Návštěvníci Military-portal.cz jsou zpravidla aktivní muži ve věku od 18ti do 40ti let, kteří se chtějí něco nového ze světa military nejen dozvědět, ale i pobavit. 78% návštěv tvoří návštěvníci z České republiky, 16% ze Slovenska. Téměř 30% českých návštěvníků jsou z Prahy.

Jakým způsobem mohu inzerovat na Military-portal.cz?
Reklamní kampaně na Military-portal.cz nabízíme formou balíčků, které obsahují bannery o různých velikostech (viz níže), PR články a facebookové příspěvky na stránce, která čítá přes 73 000 aktivních uživatelů s denním dosahem více jak 300 000 uživatelů. Jako společný projekt s lifestyle magazínem Armyweb.cz nabízíme také kombinované balíčky, které zahrnují reklamu na portálech Armyweb.cz, Armyburza.cz, Airsoftweb.cz a Military-portal.cz

Nabízené reklamní plochy:

Banner HEADLINE (990x120px, č.1) - zobrazení ve všech úrovních serveru
Banner SIDEBAR (120x600 px, č.2) - zobrazení ve všech úrovních serveru
Banner SQUARE (300x300 px, č.3) - zobrazení ve všech úrovních serveru

Co se děje během reklamní kampaně?
V průběhu reklamní kampaně probíhá neustálá komunikace mezi námi a klientem s cílem průběžně konzultovat výsledky kampaně, popř. kampaň modifikovat. Klient má také právo během kampaně banner několikrát upravit.

Jaké jsou časové období pro kampaň?
Minimální doba reklamní kampaně jsou 3 měsíce, což je optimální doba pro zjištění úspěšnosti kampaně. Další možná období jsou 6 měsíců a 1 rok. Před expirací kampaně je klient vždy s předstihem (cca týden) vyrozuměn a automaticky získává právo na prodloužení pronájmu reklamní plochy.

Koho mám kontaktovat?
Pokud byste rádi měli reklamu na našem serveru, volejte na tel. 725 446 424 nebo pošlete email na info@military-portal.cz